Блог

гроші
11.08.2020 Топ 10 переконань, які заважають заробити багато грошей.

Наприклад, "гроші дістаються тяжкою працею" міняємо на "гроші приходять до мене легко". Так повільно, але вірно ми міняємо наше мислення.

спорт вдома
08.08.2020 5 вагомих причин почати займатися спортом вдома.

Всі хочуть займатися спортом! Але ... Завжди знаходяться якісь "але"! Я скажу так, не вистачає тільки МОТИВАЦІЇ! Поки всі тільки збираються, посилаючись на брак часу і грошей, у вас вже буде ІДЕАЛЬНА  ФІГУРА!

бренд
12.07.2020 5 порад для того, щоб побудувати особистий бренд

5 порад для того, щоб побудувати особистий бренд. Дозвольте собі рухатися в своєму темпі, отримувати задоволення від процесу. Адже саме для задоволення від кожного прояву життя ми з вами тут і знаходимось.

17.06.2020 Мода і стиль: у чому полягає основна різниця між поняттями?

Поняття моди. Циклічність та кольорова гама. Поняття стилю, його ключові особливості. Від чого залежить стиль та як він формується. Вибір між стилем та модними тенденціями.

фотосесія
16.06.2020 Як правильно підготуватися до фотосесії: основні моменти

Правила підготовки до фотосесії. Як обрати макіяж, зачіску та локації. Який одяг обрати для зйомки, де навчитися позувати на фотосесії. Вибір емоцій для зйомки та їх відзеркалення.

натхнення
15.06.2020 Як та де відшукати натхнення: найкращі способи

Як можна знайти натхнення? Огляд найкращих засобів для отримання мотивації та порції гарного настрою. Книги, фільми, день краси -все, що робить кожну жінку натхненною.

Звички
15.06.2020 ТОП-3 корисні звички для кожної сучасної жінки

Склянка води щоранку - як важлива звичка для кожної жінки, котра слідкує за фігурою. Планка по 1 хвилині та вміння читати по 5-10 сторінок улюбленої літератури щодня.

краса
05.06.2020 Що робить жінку гарною?

Жіноча краса складається не лише із зовнішнього вигляду.

б'юті
09.05.2020 ТОП-3 головних новинок та трендів у б’юті-сфері

Як залишатися завжди модною та сучасною: огляд головних б'юті-новинок. Цікаві обідки для волосся, акцентний макіяж, оригінальний контрастний манікюр - це те, що буде актуально.

харчування
05.05.2020 Правильне харчування – це вибір на все життя чи ні?

Що таке правильне харчування та чому воно на все життя? Які продукти потрібно виключити, щоб харчуватися правильно? Чи може бути правильне харчування лише певним періодом у житті?