Індивідуальний стиль жінки: що це таке і як його створити

Ключ до чудової зовнішності – це не дотримання всіх останніх модних тенденцій, це залишається вірним індивідуальному стилю кожної жінки. Але що, якщо ви не знаєте, який у вас стиль? Ви можете розробити свій унікальний стиль, шукаючи натхнення і експериментуючи з модою.

Що таке особистий стиль?

Стиль відноситься до особливого способу самовираження людини – будь то одяг, стиль письма або стиль архітектури. У світі моди термін «стиль» зазвичай позначає «індивідуальний стиль» або те, як людина виражає себе за допомогою естетичного вибору, такого як одяг, аксесуари, зачіска і то, як вона поєднує одяг.

Стиль поза часом. Хтось, хто елегантний, може або не може слідувати тенденціям моди, але він завжди залишається вірними своїй власній естетиці. Особистий стиль – це розвиток почуття власної гідності, а не просто засвоєння тенденцій.

cnbkm

Як знайти свій особистий стиль?

Знайти свій особистий стиль не можна відразу. Але є стратегії, які використовуються, щоб дізнатися більше про одяг, який підходить конкретній людині.

Загляньте в свою власну шафу

Поміркуйте про одяг, який робить вас щасливим. Які речі в шафі вам найбільше подобаються? Витягніть їх і поміркуйте, чому вони змушують вас відчувати себе добре. Зверніть увагу на те, що у них спільного.

Знайдіть натхнення в моді

У пошуках натхнення в моді почніть з сім’ї і друзів, чий стиль вам подобається. Проведіть час в соціальних мережах і поспостерігайте, як одягаються друзі і знаменитості, від повсякденних нарядів, таких як укорочені топи і легінси, до готових до роботи піджаків і водолазок.

Блоги повні модних рад та натхнення, тому знайдіть кілька модних блогерів, чий стиль вас цікавить, і пошукайте в їх архівах свої улюблені наряди. Якщо є знаменитість або впливова людина, стиль якої вам подобається, спробуйте з’ясувати, хто стиліст цієї знаменитості, і зверніться до нього за натхненням.

Журнали мод – ще одне відмінне джерело знань про стиль. Дізнайтеся про різні типи стилів і визначте ті, з якими ви найбільше згодні.

індивідуальний стиль

Створіть модну дошку настрою

Дошка настрою – відмінний спосіб попрацювати над розвитком особистого стилю. Гортаючи модні журнали, зберіть зображення, які вам сподобались, і помістіть їх на дошку настрою. Навіть якщо ваше натхнення відчувається всюди, ви можете виявити, що багато моделей носять джинси, максі-сукні, топи з рюшами.

Виберіть два або три зображення, які демонструють естетику групи, і збережіть ці зображення на телефоні, щоб ви могли дивитися на них, коли ходите по магазинам.

Створіть капсульний гардероб

Капсульний гардероб – це набір базових речей, які можна комбінувати для створення невимушеного образу. Це класичні речі в нейтральних тонах, які підходять до всього: маленьке чорне плаття, джинсова куртка, прості футболки, шкіряна сумка.

Можливо, деякі з них вже є у вас в шафі: залиште ті, які приносять вам задоволення, і замініть все інше базовими, які дійсно працюють для вас. Ці предмети можуть бути простими, але вони допоможуть вам продемонструвати свій унікальний стиль, створивши основу для більш цікавих речей.

Підведення підсумків

Експериментуйте з вибором унікального стилю. Створивши капсульну колекцію, саме час додати в свій гардероб унікальні речі, які підкреслять ваш індивідуальний стиль. Це може зажадати деяких експериментів, тому пам’ятайте, що це нормально, якщо ви передумаєте.

Індивідуальний стиль – це гра з модою, під час якої ви дізнаєтеся, в якому одязі ви відчуваєте себе найкраще. Почніть з сміливих аксесуарів і яскравих кольорів, а потім попрацюйте над змішуванням і поєднанням принтів і текстур.