Panochko Nataliya

Я не знаю, як підібрати правильні слова про те, що робить “Art Be Woman”. Цей проект вміє віднайти в кожній жінці найцінніше – її неповторність.
Це незабутні емоції і вони тримають ще довго. Тобто по закінченню курсу бути і відчувати себе натхненною – стає твоїм способом життя💥💥💥
Всі ми зайняті люди, і якось нам ніби не до того, немає часу і таке інше. Та одного разу, спробувавши трішки змінити свій звичний повсякденний графік, ти потрапляєш в різноманітне, багатогранне, насичене позитивними емоціями і приємними моментами життя. Аж раптом до тебе приходить усвідомлення того, що це все і є твоє життя.
Це все відбулося зі мною. Одразу після закінчення курсу, хотіла написати відгук, але все якось перекладала на потім. Вже пройшов майже місяць і я зловила себе на думці, що цей завжди піднесений настрій нікуди не дівається. Саме тому ділюся тут своїми враженнями.
Чомусь я впевнена, що і через рік спогади про участь в проекті і той позитив, яким я там зарядилася, будуть так само сильно зігрівати душу❤❤❤
Одним словом
ART BE WOMAN
РЕКОМЕНДУЮ 🥰🥰🥰